KONST / Litografier / Färglitografi 17548043
nr 1754 8043
Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/7, daterad 1993-98. Färglitografi, bildmått: 17x9, yttermått inklusive ram: 45x33 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 07:30:54)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 19:51:13
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor